This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me siperfaqe 75 m2. Eshte i o...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me siperfaqe 75 m2. Eshte i o...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq. Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rrug...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. Cilësitë e tokës: – Prona ndodhet n...

Postuar Jul 16, 2019  tek Toke ne shitje
€32,700.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, punime cilesore me 2 ashenso...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet biznes farmacie ne zonen e Laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin zer...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€9,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 prane fakultetit te Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 7...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepen me qera 2 ambiente biznesi ne zonen e Myslym Shyrit. Ambientet ndodhen ne katin -1 me pamje nga rruga kryesore. Te dy ambientet kane siperfaq...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 74 ...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 6...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 125 m2 te organizuar ne 3...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundoje ne fund te muajit Qershor...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
Tirane

Shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i pozicionuar ne nje resort te ri...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m². Ka një vet...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan me qera
€1,100.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 📐sip ndertimi 87m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc 💶 c...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€72,400.00
Go to top