This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Reklamat e fundit

Tirane

Shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Planimetria eshte mjaft...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€117,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe 50 m2 te organizuar ne 1 dho...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€566,500.00
Tirane

Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar dhe mjaft funksi...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 2 dhom...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Jepet me qera zyre luksoze ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente...

Postuar Jun 18, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shka...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€119,000.00
Tirane

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve...

Postuar Jun 18, 2019  tek Shtepia ne shitje
€95,000.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari). Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesë...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Sarande

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletish...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente me qera
€4,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xha...

Postuar Jun 18, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, me ashensor. K...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali). Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit. Toka zotëron dokume...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€53,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”. Shtëpia përbëhet n...

Postuar Jun 18, 2019  tek Shtepia me qera
€150.00
Go to top